تقلب کردن روزنامه روزنامه های ورزشی گل

تقلب کردن: روزنامه روزنامه های ورزشی گل پیروزی شوت هدف ایران ورزشی

گت بلاگز ورزشی آرامش برانکو و بازیکنان عامل موفقیت پرسپولیس است / زادمهر

عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس گفت: آرامش حاکم در کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس باعث موفقیت این تیم شده است چراکه در سایه این امر می توان خوب فکر کرد و تصمیم گر

آرامش برانکو و بازیکنان عامل موفقیت پرسپولیس است / زادمهر

محمد زادمهر در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان راجع به راهیابی تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بعد از برتری برابر لخویا قطر بیان کرد: برتری برابر لخویا را به طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) تبریک می گویم. آنچه که منجر به موفقیت یک تیم می شود، آرامش هست. اعضای هیئت مدیره کلوب پرسپولیس در نخستین مرحله تلاش کردند آرامش را به تیم تزریق کنند چراکه در سایه این امر، می توان خوب فکر کرد و تصمیم گرفت. چنین نتایجی را آینده نگری می کردیم و شک ندارم موفقیت های پرسپولیس در مراحل بعدی لیگ قهرمانان تا رسیدن به فینال استمرار دارد.

وی افزود: باید از هواداران به علت صبر و حمایت آن ها تقدیر کنم چراکه با اعتماد به مدیریت کلوب شرایط خوبی را فراهم آوردند. البته مدیریت هم با گزینش برانکو و اعتماد به این مربی، در نتیجه های موفق پرسپولیس تاثیرگذار بوده هست. در واقع آرامش و صبوری از مدیریت به کادرفنی و از مربیان به بازیکنان انتقال یافته می شود. از طرفی برانکو و دستیارانش با بازیکنان صادق هستند و همین امر عامل بعدی نتیجه گیری پرسپولیس هست. بعضی در ابتدای فصل نسبت به جذب بازیکنان جوان از هیئت مدیره و کادرفنی پرسپولیس انتقاد می کردند ولی امروز بازیکنی مانند صادق محرمی، در چهار هفته متوالی جزء نفرات تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا قرار می گیرد. در مورد محسن ربیع خواه هم چنین مسئله ای وجود دارد. این پرسشها نشان می دهد برانکو و مدیریت پرسپولیس بدون علت کاری انجام نداده اند.

عبارات مهم : برانکو

زادمهر در ادامه تصریح کرد: تمام این موفقیت ها در سایه آرامش، تمرینات مستمر و همچنین پشتیبانی هواداران ایجاد شده است هست. خوشحالم پرسپولیس با تیمی 100 درصد ایرانی به موفقیت رسیده هست. کیفیت بازیکنان مهم این تیم در بین نفرات ذخیره هم وجود دارد ولی آن ها کمتر وقت کرده اند تا توانایی های خود را نشان دهند. زمانی که بازیکنی مانند محسن مسلمان از یک نیمکت نشین محض به معمار تیم قهرمان لیگ برتر تبدیل می شود، این امر تنها یک علت دارد و آن هم اینست که سرمربی ما بازیکنان را در وقت رسیدن به اوج بلوغ بازی می دهد.
عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس با اشاره به لزوم تغییرات در این تیم بیان کرد: طبق درخواست برانکو، پرسپولیس باید در بعضی پست ها ترمیم شود ولی باورکنید تمام بازیکنان ما جهت موفقیت تیمشان، تمام تلاش خود را به کار می گیرند و حتی یک لحظه هم از تلاش دست نمی کشند.
وی درمورد از بین بردن استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و استقلال خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: با وجود از بین بردن استقلال خوزستان برابر الهلال از نمایش این تیم لذت بردم. این تیم باغیرت مانند تیم های حاشیه خیلج فارس از لحاظ مالی حمایت نشد در غیر اینصورت می توانست به شگفتی سازی هایش ادامه دهد. استقلال خوزستان بازیکنان و کادرفنی با پتانسیلی دارد و باید به مردم خوزستان به علت دراختیار داشتن ستارگانی مانند محمد طیبی و حسن بیت سعید تبریک بگویم و بر شرف شاگردان پورموسوی درود بفرستم. این بازیکنان به آسانی می توانند در تیم ملی هم بازی کنند.
زادمهر با اشاره به جوانی تیم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در مورد استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران هم باید بگویم، تنها یک اتفاق موجب شد برابر العین با نتیجه 6 بر یک شکست بخورد و شک نکنید اگر استقلال 10 بار دیگر با حریف اماراتی بازی کند، چنین نتیجه ای ثبت نمی شود. استقلال تیم ریشه داری است و مطمئن باشید همان گونه که بعد از کسب نتیجه های ضعیف در شش هفته ابتدایی لیگ برتر، در آخر این مسابقه ها سهمیه آسیا را به دست آورد، از شکست برابر العین هم جهت رسیدن به موفقیت درس می گیرد. کمتر کسی سال گذشته بازیکنان جوانی چون فرشید اسماعیلی، امید نورافکن و میلاد زکی پور را می آشنایی ولی آن ها اکنون در ترکیب استقلال به یک ستون تبدیل شده است اند. البته نباید از ذوب آهن هم بی تفاوت عبور کرد. اگر این تیم دچار افت نمی شد می توانست به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا افزایش کند. امیدوارم یک سهمیه کشور عزیزمان ایران در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقه ها در سال های آتی زیاد کردن یابد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس راجع به ارزیابی کلی خود از عمکلرد این تیم تا آخر مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی به بازی پخته تر عمل کرد. با توجه به اینکه این تیم در 2 بازی، چند بازیکن مهم خود را هم در ترکیب نداشت ولی سیستم درست برانکو اجازه نداد از این لحاظ آسیبی به روند پرسپولیس برسد. اعتماد به نفس، خواستن، پشتیبانی، دوندگی، سرعت از دلایل مهم برتری پرسپولیس برابر لخویا بود. حتی قدرت بدنی بازیکنان ما هم بر تیم لخویا می چربید.
وی افزود: تیم های عربی از بزرگ ترین سرمایه فوتبال، یعنی حمایت هواداران بی بهره هستند. البته پرسپولیس هم در دیدار رفت با لخویا به علت کم تجربگی چند هوادار از این نعمت محروم شد که خواهش می کنم هواداران ما حرفه ای تر برخورد کنند و از ابزار و وسایلی که منجر به محرومیت می شود، استفاده نکنند. می توانستیم با حمایت هواداران درآمد خوبی از محل بلیط فروشی دیدار رفت با لخویا داشته باشیم ولی این شانس از بین رفت.
زادمهر درمورد شانس قهرمانی پرسپولیس در مسابقه های فصل 2017 لیگ قهرمانان آسیا اطهار داشت: تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا ایراد دارد. بازیکنان ما در حال حاضر در اوج آمادگی قرار دارند و می توانستند هفته آینده در مرحله بعدی لیگ قهرمانان به میدان روند ولی وقفه بین مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی این مسابقه ها به تیم های غرب آسیا مانند پرسپولیس لطمه می زند. فدراسیون فوتبال باید در مذاکره با AFC درخواست کند تا لیگ قهرمانان، مانند اروپا برگزار شود. با این وجود امیدوارم در نقل و انتقالات فعالیت بیشتری داشته باشیم تا با قدرت در ادامه لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.
وی درمورد انتقاد بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس به عملکرد مهدی طارمی گفت: توقع دارم انتقادات منصفانه و بدون تعصب باشد. پیشکسوتان اصل را بر حمایت از پرسپولیس قراردهند و اگر انتقادی دارند، آن را به گونه ای مطرح کنند که بازیکن نابود نشود.
عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس در آخر راجع به دعای خیر هوادارا پرسپولیس جهت موفقیت این تیم بیان کرد: مردم کشور عزیزمان ایران جهت موفقیت تیم های کشورمان در مسابقه های بین المللی همدل و هم صدا می شوند و دیدید که در روز بازی رفت پرسپولیس و لخویا، پرچم تیم پرسپولیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر خود نمایی می کرد. در حقیقت هواداران با راه اندازی پرچم قصد داشتند ثابت کنند که قلب و روحشان در کنار برانکو و تیمش ات.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برانکو | فوتبال | موفقیت | استقلال | بازیکنان | قهرمانان | پرسپولیس | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog