تقلب کردن روزنامه روزنامه های ورزشی گل

تقلب کردن: روزنامه روزنامه های ورزشی گل پیروزی شوت هدف ایران ورزشی

گت بلاگز سمنان برگزاری جشنواره نمایشنامه‌نویسی استان

دومین جشنواره نمایشنامه‌نویسی استان سمنان به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره نمایشنامه‌نویسی استان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سیما رجبی معاون فرهنگی، هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای این جشنواره گفت : تعداد بازیگران و صورت های معروف با سابقه در شاهرود به نسبت سایر شهرستان های استان زیاد است به همین باعث این جشنواره در شاهرود برگزار می شود.

عبارات مهم : اداره
وی با اشاره به اینکه نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی نیز در شاهرود برگزار شد افزود: این شهرستان از ظرفیت های مطلوبی در حوزه زیرساختی و نیروی انسانی در این عرصه برخوردار است و نتیجه برگزاری نخستین جشنواره در شاهرود رضایت بخش بوده است.

معاون فرهنگی، هنری اداره کل ارشاد استان سمنان با اشاره به جایگاه خاص هنر نمایش در این مجموعه تصریح کرد: ایجاد نشاط اجتماعی و تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی ازجمله اهداف اجرای این جشنواره است.

وی تصریح کرد: شناسایی استعدادها و توسعه خلاقیت های بازیگران و صورت های معروف از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می آید.

رجبی با تأکید بر اینکه اشتغال در ریشه استعدادها یک توصیه اساسی جهت بروز موفقیت ها است یادآور شد: بازیگران و صورت های معروف نمایشنامه نویس می توانند در هر عنوان دلخواهی جهت نوشتن نمایشنامه اقدام کنند و آثار خود را در موعد مقرری که اداره کل ارشاد استان سمنان اعلام می کند تحویل دهند.

وی برگزاری نمایشنامه خوانی را یکی از برنامه های این جشنواره بیان کرد و گفت: تجلیل از نمایشنامه نویسان برتر استان و گزینش آثار برتر جشنواره و چاپ و انتشار نمایشنامه های برتر از دیگر برنامه های این جشنواره است.

معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان سمنان در آخر افزود : در صورت تأیید کارشناسان و داوران جشنواره عالی ترین آثار در اختیار کارگردانان جهت اجرای نمایش و تئاترهای کشور قرار می گیرد.
انتهای خبر / ه

واژه های کلیدی: اداره | برنامه | شاهرود | برگزاری | جشنواره | نمایشنامه | استان سمنان | برنامه ریزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog