تقلب کردن روزنامه روزنامه های ورزشی گل

تقلب کردن: روزنامه روزنامه های ورزشی گل پیروزی شوت هدف ایران ورزشی

گت بلاگز انتخابات باور تصمیم گیرندگان دولت به اقتصاد درون زا نیست ، هیچ گاه دوره رکود به این طولانی نداشتیم

قالیباف با اشاره به اینکه طول رکود در کشور ما طولانی شده است هست، گفت: هیچ گاه دوره رکود به این طولانی نداشتیم و بیشترین زحمت را هم مردم از آن می‌برند.

باور تصمیم گیرندگان دولت به اقتصاد درون زا نیست ، هیچ گاه دوره رکود به این طولانی نداشتیم

به گزارش خبرنگار انتخابات گروه تحریریه سایت جوان، محمدباقر قالیباف در برنامه شبکه خبر در رابطه با راهکارش برای رونق تولید و کسبوکار اظهار داشت: در حوزه اقتصاد دولت و کسانی که مسئولیت مستقیم دارند باید با حمایتشان مشکلات را حل کنند.

عبارات مهم : اقتصاد
وی با اشاره به اینکه کشور ما سه مشکل اساسی و جدی بیکاری، گرانی و رکود را دارد، متذکر شد: برای حل این مشکلات نباید به آنها یکبهیک نگاه کرد بلکه پرسشها اقتصادی یکپارچه هستند و وقتی رونق می خواهیم قطعاً نباید گرانی به دنبال داشته باشد.

قالیباف تصریح کرد: نگاه ما در دولت مردم این است که وقتی میگوییم اقتصاد مقاومتی برای حل این سه مشکل چه می کند، در وهله اول باید ظرفیت های خودمان را برای برطرف این چالش ها پیدا کنیم.

وی بابیان اینکه بعد از توجه به ظرفیت های داخلی باید ببینیم نیروی انسانی ما در چه وضعیتی قرار دارد، گفت: علاوه بر این بانک ها یکی از فرصت های جدی امروز ما است.

قالیباف با اشاره به اینکه طول رکود در کشور ما طولانی شده است هست، گفت: هیچگاه دوره رکود به این طولانی نداشتیم و بیشترین زحمت را هم مردم از آن می برند.

وی بابیان اینکه باور اصلی تصمیمگیرندگان دولت تکیهبر اقتصاد درونزا نیست، اظهار داشت: آنان به دنبال این هستند که در فرصتی کوتاه از سرمایه خارجی استفاده کنند که البته منظور بنده این نیست که به سمت سرمایهگذاری خارجی نرویم بلکه در وهله اول دولت باید آمادگی و ظرفیت داخلی خودش را تضمین کند که متاسفانه دولت امروز در این بخش بهشدت ناموفق است.

قالیباف با تاکید بر اینکه بانک و سیستم بانکی ما امروز می تواند تحول اقتصادی را ایجاد کند، گفت: یکی از علل اصلی تعطیلی کارخانه های ما این است که سرمایه و بازار ندارند.

وی با اشاره به اینکه بانک ها سرمایه را در مسیر غیر تولید هزینه می کنند، تصریح کرد: دولت باید بانک ها را به سمت تولید سوق دهد که متاسفانه نتوانسته این کار را انجام دهد.

قالیباف بابیان اینکه در کنار سرمایه کارخانه ها برای گردش سرمایه نیازمند این هستند که بازار هم داشته باشند، گفت: باوجود ٢٥ میلیارد دلار قاچاق کالا و ارز جایی برای کالای داخلی نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه دولت مردم به دنبال اصلاح نظام بانکی هست، اظهار داشت: نظام بانکی ما باید شفافیت داشته باشد و کنترل شود.

قالیباف ادامه داد: متاسفانه وام های بانکی به عده ای خاص داده می شود و در واگذاری وام عدالت رعایت نمی شود بهطوریکه ٥٤٠هزار میلیارد تومان وام را فقط چند هزار نفر خاص دریافت کردند که نشان می دهد اولویت ها در نظر گرفته نشده است.
قالیباف با تاکید بر لزوم جلوگیری از قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: با اصلاح نظام بانکی و جلوگیری از ورود قاچاق کالا و ارز، تناوب تولید راه اندازی می شود و رونق هم به بازار می آید.

وی با بیان اینکه ما باید به تولیدکنندگان مان کمک کنیم، افزود: در این راستا سیاست های مالیاتی باید اصلاح شود. کارگاه های کوچک و میانگین که کار تولید انجام می دهند بعضاً باید ٥٠ تا ١٠٠ درصد از مالیات معاف شوند.

قالیباف با اشاره به اینکه آمارها نشان می دهد ٤٠ درصد فرار مالیاتی داریم، تصریح کرد: این افراد عمدتاً ٤ درصدی ها هستند که دلالی می کنند و ثروت بادآورده به دست می آورند و بهتر است زیاد کردن مالیات را به مالیات بر ثروت ببندیم.

وی گفت: متاسفانه این دولت رکود آورده که بگوید گرانی نیست که امروز گرانی هم وجود دارد به طوری که شکر در سال ٩١ کیلویی ١٥٠٠ بود و امروز به ٣٥٠٠ تومان رسیده است.

قالیباف با تاکید بر اینکه نگاه ما باید درون زایی باشد، اظهار داشت: دولت مردم حتماً مانع ورود کالای قاچاق به کشور خواهد شدچرا که ٢٥ میلیارد دلار قاچاق کالا و أرز تمام اقتصاد ما را فلج می کند.

وی با تاکید بر اینکه منظورم از قاچاق کالا و ارز کوله برها نیستند، ادامه داد: کوله برها در نقاط مرزی به زحمت کار می کنند و جهت برطرف کردن نیاز خود این کار را انجام می دهند که حجمی هم ندارد و مسئله اقتصاد ما این نیست.

قالیباف با تاکید بر اینکه نگاه ما باید درون زایی باشد، اظهار داشت: دولت مردم حتما مانع ورود کالای قاچاق به کشور خواهد شدچرا که ٢٥ میلیارد دلار قاچاق کالا و ارز تمام اقتصاد ما را فلج می کند.

قالیباف با اشاره به اینکه مسئله ما ٢٥ میلیارد دلار قاچاقی است که از روی ریل و به صورت رسمی می آید، گفت: آیا دولت در ثبت، کنترل و سفارش این کالا ها نظارت مورد نیاز را نمی کند؟

وی افزود: در مناظره ها اشاره کردم که در رده وزیر ،واردات خلاف با کارت بازرگانی خلاف انجام می شود. بعد چه توجیهی دارید که این دولت با این نگاه می تواند از قاچاق جلوگیری کند.

قالیباف با تاکید بر اینکه حتماً ما باید با پدیده زشت فساد و دلالی مبارزه کنیم چراکه این افراد بیشترین بهره را بدون هیچ کاری می برند، خاطرنشان کرد: ما بهطور جد با قاچاقچی ها و دلالان که سیستمی هستند برخورد می کنیم چراکه بدون زحمت سودهای کلان می برند و تا دست این افراد قطع نشود، مشکلات اقتصادی ما حل نمی شود.
این خبر تکمیل می شود…

واژه های کلیدی: اقتصاد | اقتصادی | قالیباف | قاچاقچی | قاچاق کالا | کالای قاچاق | محمدباقر قالیباف | قالیباف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog