تقلب کردن روزنامه روزنامه های ورزشی گل

تقلب کردن: روزنامه روزنامه های ورزشی گل پیروزی شوت هدف ایران ورزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آیا فخیم زاده سریال پلیسی نمی‌سازد؟!

مهدی فخیم‌زاده در حساب اینستاگرامی خود با اشاره به موفقیت سریال‌های پلیسی‌اش از عدم‌دعوتش جهت ساخت سریالی تازه گفته است..

آیا فخیم زاده سریال پلیسی نمی‌سازد؟!

آیا فخیم زاده سریال پلیسی نمی سازد؟!

عبارات مهم : بیدار

مهدی فخیم زاده در حساب اینستاگرامی خود با اشاره به موفقیت سریال های پلیسی اش از عدم دعوتش جهت ساخت سریالی تازه گفته است..

به گزارش سینماپرس، فخیم زاده که در کارنامه خود ساخت سریال های جنایی ــ پلیسی چون «خواب و بیدار» را دارد، در تصویر العمل به درخواست مردم جهت ساخت سریال پلیسی تازه در حساب اینستاگرامی اش نوشته است:

«این خواب و بیدار شده است بلای جون من! تو هر جایی پا می ذارم، حالا چه مجازی چه واقعی خیلی ها به هم طعنه می زنن و با اعتراض می گن: فلانی آیا یه سریال پلیسی مثه خواب و بیدار نمی سازی؟ تنبل شدی آ!

بابا، به جون مادرم، من نه تنبل شدم نه بریدم. آماده آماده ام. هم از نظر جسمی، هم از نظر ذهنی؛ ولی فیلمسازی تنها به آمادگی تو بستگی نداره. چندین عامل باید دست بدست هم بدن تا اون فیلم یا سریال به عالی ترین وجه ساخته بشه. مهمترین عامل کشف شدن تهیه کننده ایه که مسئولیت سرمایه گذاری و آماده سازی امکانات تولید را به عهده بگیره. خواب و بیدار رو من ساختم؛ ولی حقیقت آن است که آقای قالیباف که اون موقع فرمانده نیروی انتظامی بود شرایط تولید آن سریال را فراهم کرد. (خوشبختانه الآن دیگر ایشان مسئولیتی ندارد و سخن بنده حمل بر نوشابه باز کردن جهت ایشان نمی شه. کاری هم به گرایش سیاسی آقای قالیباف ندارم که ممکنه توافقی با بنده داشته باشد یا نداشته باشد). قالیباف از من خواست که یک سریال پلیسی بسازم و در تمام طول نوشتن فیلمنامه و ساخت فیلم هیچ کس دخالتی نکرد.

ولی در حال حاضر اجازه ساختن فیلم ها و سریال های پلیسی در اختیار مرکزیه به نام «ناجی هنر» که سازمانی وابسته به نیروی انتظامیه و در تمام مراحل تولید از نوشتن فیلمنامه تا ساخت و مونتاژ و آماده سازی نظارت می کنند و نگاهشان به فیلم پلیسی با نگاه بنده کاملاً مغایره. دوستان ناجی هنر به سریال پلیسی نگاه تبلیغاتی دارند و تصورشان از فیلم پلیسی اینه که به تبلیغ نیروی انتظامی و مناسک و مراسم و آیین نامه ها و مصوبات و سجایای اخلاقی پرسنل نیروی انتظامی بپردازد و بنده چنین عقیده ای ندارم و چنین کاری از من ساخته نیست. در نتیجه مسلماً همکاری بنده و این دوستان مستقر، نه تنها غیرممکن هست؛ بلکه درصورت تحقق احتمالاً به ضدخودش تبدیل می شود، یعنی نه منظور دوستان ناجی هنر رو برآورده می کنه و نه سریالی می شه که مخاطبین راضی باشند. آخرین همکاری ما سریال «فوق سرّی» بود که هم اونا ناراضی بودن و هم جهت من تجربه دردناکی بود، به همین علت حالا دیگه نه آنها از من دعوتی می کنند و نه من تمایلی به پذیرش چنین دعوتی دارم، بعد بهتره همه صبور باشیم و صبر کنیم تا شاید روزی در آینده دور یا نزدیک فرجی حاصل بشه، ان شاء الله».

آیا فخیم زاده سریال پلیسی نمی‌سازد؟!

مهدی فخیم‌زاده در حساب اینستاگرامی خود با اشاره به موفقیت سریال‌های پلیسی‌اش از عدم‌دعوتش جهت ساخت سریالی تازه گفته است..

واژه های کلیدی: بیدار | سریال | سریالی | همکاری | قالیباف | نیروی انتظامی | نیروی انتظامی | اخبار فرهنگی و هنری

آیا فخیم زاده سریال پلیسی نمی‌سازد؟!

آیا فخیم زاده سریال پلیسی نمی‌سازد؟!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog