تقلب کردن روزنامه روزنامه های ورزشی گل

تقلب کردن: روزنامه روزنامه های ورزشی گل پیروزی شوت هدف ایران ورزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سوء تفاهم اطراف آقای خواننده

ماجرا از آن جا کلید خورد که یکی از خبرگزاری ها محل برگزاری کنسرت بهنام بانی در شهر ملبورن را متعلق به «شورای ملی زنان یهودی» دانست. با همین ادعا، مدارکی هم ارائ

سوء تفاهم اطراف آقای خواننده

سوء تفاهم اطراف آقای خواننده

عبارات مهم : کنسرت

ماجرا از آن جا کلید خورد که یکی از خبرگزاری ها محل برگزاری کنسرت بهنام بانی در شهر ملبورن را متعلق به «شورای ملی زنان یهودی» دانست. با همین ادعا، مدارکی هم ارائه کرد و داستان بدانجا ختم شد که بهنام بانی در محلی کنسرت داده است که در آن فعالیت های مربوط به صهیونیست ها انجام می شود.

در گزارش این خبرگزاری آمده بود که «مرکز یاد شده است در سال ۱۹۲۷ تأسیس شده است است و فعالیت های مذهبی دارد. در این شورا نشست های دورهمی و سازماندهی اعضا انجام می شود و عمده فعالیتشان در جهت تفکرهای فمنیستی است.» و خلاصه کلام اینکه آنچه در مرکز بسن (Besen Centre) می گذرد الهام گرفته از ارزش های یهودیت است.

سوء تفاهم اطراف آقای خواننده

این گزارش و بازتاب آن در اینترنت موجب شد تا هیاهوی بسیاری ایجاد شود و این خواننده نوظهور پاپ از طرفی شوکه شود و از طرفی نیز حسابی ماست ها را کیسه کند، ولی در همین گیر و دار بود که خبرگزاری ایسنا مطلبی انتشار داده است که نشان می داد کنسرت بهنام بانی نه در این مرکز بلکه در جای دیگری برگزار شده است است و اصولاً در مرکز بسن، هیچ کنسرتی برگزار نشده و تشابه اسمی دو مرکز باعث به وجود آمدن این اشتباه شده است است.

مرکز مورد اشاره این خبرگزاری داخلی با نام «The Eva Besen Centre» در منطقه ای در جنوب شرق ملبورن واقع شده است هست؛ این در حالی است که محل برگزاری کنسرت بهنام بانی با نام «The Besen Centre» در شرق ملبورن واقع شده است است و در فاصله ۲۰ دقیقه ای از محل شورای ملی زنان یهودی قرار گرفته است.

این مهندس 30 ساله دامغانی که به زعم خودش تا همین یکی دو سال پیش صدایش شنیده نشده بود، این روزها به یکی از خوانندگان محبوب پاپ تبدیل شده است هست. او با سه موزیک «عاشقم کرده»، «علاقه خاص» و «من یه دیوونه ام» در میان جوانان ایرانی گل کرد.

ماجرا از آن جا کلید خورد که یکی از خبرگزاری ها محل برگزاری کنسرت بهنام بانی در شهر ملبورن را متعلق به «شورای ملی زنان یهودی» دانست. با همین ادعا، مدارکی هم ارائ

روزنامه ایران

واژه های کلیدی: کنسرت | خواننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog