تقلب کردن روزنامه روزنامه های ورزشی گل

تقلب کردن: روزنامه روزنامه های ورزشی گل پیروزی شوت هدف ایران ورزشی

گت بلاگز اخبار اجتماعی پاسخ رمضان‌زاده به مرد شماره ۲ کهریزک

عبدالله رمضان‌زاده به سخنان علی‌اکبر حیدری‌فرد از متهمان پرونده کهریزک و قاضی و دادیار سابق دادگاه انقلاب اسلامی پاسخ داد. 

پاسخ رمضان‌زاده به مرد شماره ۲ کهریزک

پاسخ رمضان زاده به مرد شماره ۲ کهریزک

عبارات مهم : امنیت

عبدالله رمضان زاده به سخنان علی اکبر حیدری فرد از متهمان پرونده کهریزک و قاضی و دادیار سابق دادگاه انقلاب اسلامی پاسخ داد.

«حیدری فرد در گفت وگوی خود با روزنامه «شرق» که روز شنبه منتشر شد، گفته بود: «اعضای ستاد قیطریه به علت کارها مخرب عبدالله رمضان زاده بازداشت شدند. رمضان زاده اقدام به جمع آوری افراد مشکوک و مخل امنیت در داخل آن ستاد کرده بود و دست به تحریکات امنیتی زده بود. از جمله طرح شعارهای تشکیک در سلامت انتخابات که اطلاعات ناجا خواستار بازرسی از آن محل شد. آقای رمضان زاده مقاومت کرد و بعد از برخورد فیزیکی، ایشان دستگیر و محل هم بازرسی شد.»

پاسخ رمضان‌زاده به مرد شماره ۲ کهریزک

او گفته بود: «افراد شاخصی که قبل از انتخابات از طریق سخنرانی، جلسه، محافل شخصی یا ارتباط با خارج کشور درصدد کارها ضد امنیتی در دوره انتخابات بودند، بنا بر صلاحیت های ذاتی و اختیارات قانونی به وسیله شرکت اطلاعات سپاه رصد می شدند و بعد از انتخابات هنگامی که که برخوردها ضرورت یافت به علت سابقه تحقیقات قبلی در شرکت اطلاعات سپاه، بازداشت ها به وسیله آن نهاد صورت گرفت.»

متن پاسخ سخنگوی قوه مجریه اصلاحات به حیدری فرد که در اختیار «شرق» قرار گرفته، در ادامه می آید:

عبدالله رمضان‌زاده به سخنان علی‌اکبر حیدری‌فرد از متهمان پرونده کهریزک و قاضی و دادیار سابق دادگاه انقلاب اسلامی پاسخ داد. 

جناب آقای رحمانیان

مدیرمسئول محترم روزنامه وزین «شرق»

با سلام و احترام

در صفحه ٧ روزنامه «شرق» تاریخ ٢٢ مهر ١٣٩٦ مطلبی به نقل از آقای علی اکبر حیدری فرد درج شده است است که در آن این جانب متهم به «اقدامات مخرب» شده است ام و گفته اند: «اعضای ستاد قیطریه به علت کارها مخرب عبدالله رمضان زاده «بازداشت شدند» و «رمضان زاده اقدام به جمع آوری افراد مشکوک و مخل امنیت در داخل آن ستاد کرده بود و دست به تحریکات امنیتی زده بود» و «… آقای رمضان زاده مقاومت کرد و بعد از برخورد فیزیکی، ایشان دستگیر و محل هم بازرسی شد.»

پاسخ رمضان‌زاده به مرد شماره ۲ کهریزک

جملات فوق مصداق مثل معروف «خسن و خسین هر سه دختران مغاویه هستند»، هست، لذا جهت تنویر افکار خوانندگان محترم آن روزنامه و جلوگیری از تحریف تاریخ نکاتی را به استحضار می رساند و تقاضا دارد مطابق قانون مطبوعات نسبت به درج آن در نخستین شماره روزنامه اقدام فرمایید:

١- هیچ گاه عضو ستاد قیطریه که ستاد اصلاح طلبان حامی مهندس موسوی بوده، نبوده ام و در اتهامات انتسابی در جریان محاکمات سال ٨٨ نیز چنین اتهامی به این جانب نسبت داده نشده هست. بنابراین انتساب «جمع آوری افراد مشکوک مخل امنیت» و «دست زدن به تحریکات امنیتی» اساسا فاقد وجه و کذب محض است.

عبدالله رمضان‌زاده به سخنان علی‌اکبر حیدری‌فرد از متهمان پرونده کهریزک و قاضی و دادیار سابق دادگاه انقلاب اسلامی پاسخ داد. 

٢- من حدود ساعت ۳.۵ الی ٤ بعدازظهر روز جمعه ۸۸/٠٣/۲۲ در حالی که فرزندان نوزده ساله و شانزده ساله ام همراهم بودند، جهت رأی دادن از منزل خارج شدم و قصد داشتم رأی خود را در مدرسه ای که روبه روی ستاد قیطریه بود، به صندوق بیندازم که متوجه ازدحام جمعیتی حدود ٢٠٠ نفر در برابر ستاد شدم. از فرزندانم خواستم کنار خیابان بایستند و خود به ستاد مراجعه کردم و وارد ستاد شدم. از دوستان علت ازدحام جمعیت را پرسیدم. پاسخ این بود که عده ای لباس شخصی بدون ارائه هر گونه حکمی وارد ستاد شده است اند و اقدام به جمع آوری کامپیوترها و دیگر وسایل ستاد کرده اند.

در این هنگام چند نفر از لباس شخصی ها ضمن فحاشی رکیک به زن های حاضر در ستاد، اقدام به بستن در ستاد کردند. از اعضای ستاد خواستم ضمن حفظ آرامش به کلانتری محل تلفن بزنند و درخواست اعزام مأمور نمایند. با فاصله حدود نیم ساعت افسری با درجه سرگردی وارد ساختمان شد. از او خواسته شد نسبت به رؤیت حکم لباس شخصی ها اقدام کند و او بعد از چند دقیقه مذاکره اعلام کرد که از وی کاری برنمی آید.

پاسخ رمضان‌زاده به مرد شماره ۲ کهریزک

از طریق تلفنی با سردار رادان (فرمانده پلیس تهران)، سردار رجب زاده (فرمانده یگان امداد) و سردار علیپور (فرمانده پلیس امنیت تهران) تماس گرفته و تقاضای کمک کردم. همچنین با مردها ربیعی و مسجدجامعی نیز تماس گرفتم و شرح ماوقع را تعریف کردم. بعد از مدتی سرکلانتر کلانتری شمیران با درجه سرهنگی وارد شدند. ضمن دعوت اعضای ستاد به آرامش از ایشان تقاضا کردم اوضاع را صورت جلسه کنند و از لباس شخصی ها بخواهند که از ستاد خارج شوند یا این که حکم مأموریت خود را نشان دهند. بعد از چند دقیقه ایشان نیز اعلام کرد که کاری از دستش برنمی آید.

در این لحظات که خبر اشغال ستاد به وسیله لباس شخصی ها در شهر پخش شده است بود تعداد جمعیت تجمع کننده در برابر ستاد به بیش از دو هزار نفر رسیده بود، مجددا از سردار رادان درخواست کمک کردم. گفتند سردار علیپور عازم محل هستند، شما آرامش را حفظ کنید تا ایشان برسد. در همین اوان فردی با لباس شخصی وارد ستاد شد و خود را سرهنگ «نظامی» معاون پلیس امنیت معرفی کرد و ضمن تحسین اینجانب و دوستان حاضر در ستاد به خاطر حفظ آرامش، از لباس شخصی ها خواست که از محل خارج شوند ولی آنان باز هم خودداری کردند.

بالاخره بعد از حدود یک ساعت سردار سرتیپ علیپور فرمانده پلیس امنیت پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد شدند و بعد از مراجعه به من، ضمن ادای احترام نظامی در حضور جمع گفتند باید عنوان با آرامش حل شود و بلافاصله به مأموران همراه خود دستور بازداشت لباس شخصی ها را دادند و از من نیز درخواست کردند در متفرق کردن جمعیت بیرون ستاد کمک کنم. من نیز با استفاده از بلندگوی پلیس، ضمن معرفی خود و تقدیر از مأموران پلیس و شخص سردار علیپور از جمعیت تقاضا کردم محل را ترک کنند و این درخواست چند بار تکرار شد، بالاخره جمعیت متفرق شدند.

بنابراین:

– تنها کسانی که بازداشت شدند لباس شخصی های مهاجم بودند و هیچ یک از اعضای ستاد بازداشت نشدند.

سردار علیپور، سرهنگ نظامی، سرکلانتر کلانتری شمیران در حضور جمع از نقش مثبت این جانب تقدیر کردند.

– هیچ اقدام جنبش آمیزی از سوی اعضای ستاد انجام نشد.

– نه تنها مقاومت نکردم بلکه به علت آرامش بخشیدن به فضا مورد تقدیر قرار گرفتم.

بازداشت من در آن تاریخ و محل دروغ است.

نکته جالب و مهم نیز آن است که آقای حیدری فرد تأیید می کنند بازداشت من و سایر دوستان اصلاح طلب در روز بیست وسوم خرداد ماه به استناد حکم صادره روزهای قبل از انتخابات بوده است و این نشان می دهد که بازداشت ها ربطی به اعتراض به نتیجه انتخابات نداشته است.

عبدالله رمضان زاده

٢٣ مهر ماه ١٣٩٦»

اخبار اجتماعی – شرق

واژه های کلیدی: امنیت | علیپور | بازداشت | روزنامه | انتخابات | بازداشت شدن | نتیجه انتخابات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog